• 0212 567 09 15-18
  • info@besareklamelektronik.com
Sosyal Medya:
PVC Etiket

Birçok firma tarafından sıklıkla tercih edilen etiket türlerinden biridir. Birçok özelliği ile ön plana çıkan bu etiketler temelde PVC ham maddeden yapılması nedeni ile daha kullanışlı bulunur. Pvc etiketler kullanım ömrünün uzun olması nedeni ile tanıtımların aranan seçeneklerinden biri olarak bilinir. Hatta etiket yaptırırken Pvc etiketleri kabartmalı seçenekler ile de yaptırabilirsiniz. Tüm bu seçeneklerin varlığı ürün hakkında müşterilerin daha olumlu olmalarını sağlar.

Pvc etiket nedir?” sorusu için genellikle tanıtımlarda kullanılan etiket türü olarak cevaplandıran firmalar vardır. Aslında tanıtım ya da kategorizasyon için neredeyse tüm etiket çeşitlerini kullanmak mümkündür. Etiket çeşitleri arasında tercih yaparken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunur. Doğru ürün için doğru etiket tercihinin yapılması etiketleri daha uzun ömürlü bir kullanım imkanı ile değerlendirmenize olanak tanır.


PVC Etiket Özellikleri Nelerdir?


Öncelikle Pvc etiketler oldukça dayanıklıdır. UV ışınlara ya da suya maruz kaldığında kavlamaz, yüzeye tutunmayı bırakmazlar. Tutunma gücü yüksek ürünlerdir. Özellikle otomotiv, Elektrik – elektronik, asansör sektörü içinde bulunan kişilerin ve kurumların tercih ettiği, çeşitli makine imalatı yapan firmaların da gönül rahatlığıyla kullandığı pvc ve opak etiket, en çok sipariş verilen ve tercih edilen etiketlerimiz arasındadır.